Tájékoztató

2018. augusztus 27.

Pályázat kedvezményes alapfokú művészetoktatásra

A Budai Rajziskola XII. kerületi diákok számára pályázatot hirdetett kedvezményes alapfokú művészetoktatásban való részvételre, a 2018/2019-es tanévben.

A pályázat eredménye

A pályázat évenkénti kiírására a Budai Rajziskola fenntartója, a Vizuális Kultúráért Alapítvány 2001-ben indított támogatási programja alapján 18. alkalommal kerülhet sor. A pályázati támogatás lehetővé teszi, hogy a kerületben lakó vagy tanuló tehetséges gyerekek, fiatalok kedvezményes művészeti képzésben részesüljenek a Budai Rajziskolában. (A kedvezmény mértéke a választott tanfolyam önköltségének átlagosan 80 %-a.)

A résztvevők az Alkotás utcai iskolában kiváló művésztanárok vezetésével ismerkedhetnek a képző- és iparművészet különböző területeivel, a rajzolás és festés alapjaival, mely tevékenység a személyiség fejlesztésén keresztül sok más tanulmányi területen segíti a gyerekek, fiatalok továbbhaladását.

A pályázat beadási határideje 2018. augusztus 21. volt.

A Vizuális Kultúráért Alapítvány és a Budai Rajziskola Pályázati Bizottsága ezútal is arra törekedett, hogy döntésében a tehetségek segítése és a családi-szociális szempontok egyaránt érvényesüljenek. A pályázati támogatást a különböző korosztályi kategóriákban 20 fő nyerte el és kezdheti meg a képzést szeptemberben.

Pályázati támogatást nyertek a 2018/2019. tanévben:

Név

Életkor