Pótfelvételi alap információk 2018.

szakképzés

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 15., szerda

A pótfelvételi időpontja: 2018. augusztus 22., szerda

Jelentkezni a jelentkezési lap visszaküldésével és a felvételi eljárás díj (5000 Ft) befizetésével lehet.

2018. szeptemberében induló képzéseink:
Grafikus, Ötvös, Művészeti és médiafotográfus, Aranyműves (szakképesítés-ráépülés)
Részletek a nappali tagozatos képzésekről az OKJ szakképzés nappali tagozat menüpont alatt.
Részletek az esti ötvös, grafikus és aranyműves képzésről az OKJ szakképzés felnőttoktatási tagozat menüpont alatt.

Felvételi követelmények:
A felvételi vizsga részei: szabadkézi rajz; egyszerű, előképzettséget nem igénylő tervezési feladat; otthoni munkák bemutatása digitális vagy eredeti formában a felvételi beszélgetés alkalmával.
A felvételi eljárás díja: 5000 Ft, amely banki átutalással fizetendő a Budai Rajziskola – K&H Bank Zrt. 10400171-01700710-00000000 számú bankszámlájára.

OKJ szakmai komplex vizsga:
A diákok az 1, illetve 2 éves szakmai képzés elvégzése után szakmai vizsgára jelentkezhetnek. A szakmai vizsga, 2019. és 2020. június hónapban várhatók. A tanulók a sikeres szakmai vizsga alapján államilag elismert, emelt szintű Grafikus, Ötvös, Művészeti és médiafotográfus, Aranyműves (szakképesítés-ráépülés) OKJ szakképesítő bizonyítványt kapnak és jogosultak az Europass bizonyítvány-kiegészítő kiváltására.

Az iskola saját kollégiummal nem rendelkezik, de tanulóink számára lehetőség van középiskolai kollégiumi elhelyezésre (ügyintézése egyénileg történik).

Az oktatás iránt érdeklődőknek mindenkor készséggel állunk rendelkezésére tájékoztatással, tanácsadással, telefonon vagy személyesen:
Kollárik Marianna, oktatási titkár: kollarik.marianna@budairajziskola.hu +36 1/355-0341