Napközi

2016. május 4.

BRI | NYÁRI PROGRAMOK

Budai Rajziskola | Vizuális Kultúráért Alapítvány

Egész napos program szívesen rajzoló kisiskolásoknak, alkotójátékkal, úszással, hetente más-más tematikával 8.30-tól 16.30 óráig (min. 8 fő / 7-12 éves korig). Itt biztosan senki nem unatkozik majd!

Színes, változatos programsorozatot kínálunk a gyerekeknek, minden nap máshová kirándulunk: a Budai Vártól a Margitszigetig. Állatparkokba és kiállításokra látogatunk, rajzolunk minden helyszínen. Ebéd után játékos, alkotó foglalkozások. Úszás minden délután a MOM Sportközpont uszodájában, helyi edzők vezetésével. A nap végén a gyerekeket az uszodából tudják hazavinni. (MOM Sport: 1123 Budapest, Csörsz utca 14-16.)

A napközis hetek részvételi díja: 28 200 Ft / hét.

A részvételi díj tartalmazza a belépőket, foglalkozásokat, rajzeszközöket, rajztömböt, anyagköltséget, az ebédet és az uszodai foglalkozásokat is.

1. Borúra derű | június 20-24.
Szivárványváros szeszélyes napjai. A város hangulatát meghatározza, hogy milyen idő van. Ha felhő takarja el a napot, a színek megfakulnak. Napsütésben a természet feléled, vidámak leszünk. A héten a színekkel játszunk, különböző szemüvegeken át nézzük és örökítjük meg a világot, a kirándulások tapasztalatait.

Vezetik: Illéssy Lenke és Herényi Blanka textiltervezők

2. Az állatsereglet hete | június 27-július 01.
Csudálatos képzeletbeli állatok bujkálnak a valódi állatok között! Útra kelünk, hogy minél többet megtaláljunk: rajzolunk, festünk, vágunk, építünk és a hét végére egy egész állatsereglettel megyünk haza. Sok élménnyel a képi gazdagság, a részletekre való odafigyelés és a képzelet fejlesztése a cél.

Vezetik: Ulrich Sára és Morvay Anna tervezőgrafikusok

3. Felfedezők hete | július 04-08.
Minden város, fel nem fedezett kincseket rejt magában. A hét során felfedezők és nagy utazók módjára mindent észreveszünk, megfigyelünk, lerajzolunk. Titkos helyeken járunk és elképesztő felfedező-rajzokat készítünk.

Vezetik: Ulrich Sára tervezőgrafikus és Kollárik Marianna

4. A város hősei | július 11-15.
Kik a mi hőseink? Tűzoltók, rendőrök? Melyek a legérdekesebb járművek, gépek? Vagy egy kedvenc állat lesz kitalált mesénk központi figurája? A hét során rajzolunk, képregény-történeteket fogalmazunk, megalkotjuk saját világunkat. Várost építünk, szobrot állítunk hőseinknek és sok izgalmas kalandba bonyolódunk.

Vezetik: Illéssy Lenke textiltervező és Morvay Anna tervezőgrafikus

5. Meseház | augusztus 22-26.
Minden tér és minden szoba más történetet rejt. Kirándulunk, rajzokat gyűjtünk, bekukkantunk az ablakokon, megfigyeljük a részleteket, hogy aztán saját parányi világot építhessünk magunknak. Rajzot készítünk a lap síkján, ragasztunk, kivágunk, elforgatunk és térbeli képpé tesszük. Majd a mesék házát megtöltjük történetünk szereplőivel.

Vezetik: Bányai Zsuzsanna animációs tervező és Ulrich Sára tervezőgrafikus