Tavaszi nyílt nap a BRI-ben!

2020. január 9.

A szakmai oktatás a 2020/2021-es tanévben is folytatódik nálunk grafikus, ötvös és fotográfus szakokon,
2020. április 21-én, kedden szeretettel várunk minden érdeklődőt a tavaszi nyílt napunkra!

A NYÍLT NAP PROGRAMJA:

SZAKOK BEMUTATKOZÁSA, PREZENTÁCIÓK

A nyílt nap folyamán a műhelyek, stúdiók és a rajztermek szabadon látogathatóak, bárhova bepillanthatsz!

A szaktanárokkal és Lázár Zsuzsa igazgatónővel folyamatos egyéni konzultációkra van lehetőség.

A Nyílt nap minden diák résztvevőjének ajándéka, egy 1 alkalomra szóló (3 órás) rajz-festés szabadiskolai foglalkozásra beváltható jegy!

További részletek hamarosan!

Felvételi információk:

Jelentkezési határidő: 2020. május 15.

A felvételi várható időpontja: 2020. június 6. és 13.

A félvételi három részből áll: csendélet rajzolás, kreatív tervezői feladat és beszélgetés. A beszélgetésre korábbi munkákat, digitálisan vagy kézzel fogható formátumban is várunk. Bővebb információ a nyílt napon, vagy telefonon.