A Budai Rajziskola festő kurzusának tárlatmegnyitója

2024. január 19.

2024. január 23-án 18 órakor a Vészkijárat Galériában kezdődik a BRI3 festő kurzus megnyitója. Bővebb információ itt olvasható. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Lelkes A. Gergely, festőművész felkérésére néhány hónapra "kölcsönvettem" tőle a Budai Rajziskolában a 3. éves tanítványait, hogy egy intenzív kurzus keretében magam is hozzátegyek valamit a csoport szakmai munkájához. Nagyszerű embereket ismerhettem meg, akik a festészetben kellően felkészültek, és akiknek a művészi motivációi is példa értékűen tiszták. Miközben segíteni igyekeztem őket a fejlődésükben, magam is sokat tanultam tőlük. E foglalkozás-sorozat kiválogatott festői eredményeit mutatjuk be ezen az izgalmas kiállításon a Vészkijárat Galéria unikális közegében.
Miksa Bálint, festőművész